על אגף החינוך


צילום: טל גליק

 

 

אגף החינוך פועל לתווך את העושר התרבותי והתוכני שמציע המוזיאון ולזמן לקהלים שונים חוויה משמעותית של הנאה, העשרה והתפתחות. צוות אגף החינוך מורכב מתמהיל ייחודי של אנשי מקצוע הבאים ממגוון רחב של תחומי ידע. הצוות משלב ניסיון, סקרנות, יצירתיות וממשיך כל העת להתמקצע ולהתעדכן.

התכניות שאנו מציעים משקפות, הן בתוכנן והן בהנגשתן, את הרוח החדשה של המוזיאון השמה דגש על דיאלוג - בין עבר להווה, בין תחומי ידע שונים ובין המוזיאון לקהילה ולחברה. נושאי הליבה של המוזיאון, בהם אומנויות שימושיות (קראפט), אמנות, ארכאולוגיה, צילום, תיעוד החברה הישראלית ואתנוגרפיה - מתווכים לכל קבוצה וקבוצה באופן המותאם לצרכיה וליעדיה. התוכניות השונות מונגשות ומותאמות גם לקהלים עם צרכים מיוחדים - ילדים, בני נוער ומבוגרים.

אופי הפעילויות שלנו מושתת על תפיסות עכשוויות של הנחיה וחינוך. אנו רואים במבקרים שותפים פעילים בחוויה המוזיאלית ובמימוש הפוטנציאל האישי והחברתי הטמון בה. בהתאם לזאת, אנו משלבים בתכניות משחקים, פעילויות חקר וגילוי, דיונים, התנסויות מעשיות ותהליכי יצירה. בין הכלים המרכזיים שלנו נמצאות הפלטפורמות הדיגיטליות, המשמשות אותנו לפיתוח מעורבות בסביבה המוזיאלית ושכלול כישורי התבוננות וחקר. כיום אגף החינוך של מוז"א הוא מהמובילים בתחום הדיגיטלי במוזיאונים בארץ. נוסף על כך, ברוח התקופה, פיתחנו תכניות מיוחדות למערכת החינוך ולמבוגרים, המאפשרות לחוות את תכני המוזיאון גם מרחוק.

 

נשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולהתאים יחד אתכם את הפעילות הנכונה עבורכם. 

 

שלכם,

צוות אגף החינוך

 

 

לתיאום ולהזמנת פעילות:

מנהלת אדמיניסטרטיבית

ציונה גבאי

tsiyonag@eretzmuseum.org.il

 

מרכז הזמנות

אריאלה אפרת

03-7455710/20

edu-hazmanot@eretzmuseum.org.il

 

רכזת שיווק

הדס להט שקד

03-7455725

hadasl@eretzmuseum.org.il

 

רכזת השתלמויות מורים ומבוגרים

מיכל ורשבסקי

03-7455764

michalv@eretzmuseum.org.il

 

רכזת פרויקטים ונגישות

ליטל וילנר

03-7455719

litalv@eretzmuseum.org.il